Tak wyglądają iPad mini 3 i iPad Air 2! Mają Touch ID

Informacje o nowych tabletach nie pochodzą z materiałów prasowych firmy, ale ich źródło jest jak najbardziej oficjalne.

Jest nim bowiem oficjalny przewodnik użytkownika systemu iOS 8, w którym znalazły się zdjęcia obu nowych tabletów firmy Apple wraz z dość dokładnym opisem ich budowy zewnętrznej.

Rewolucji – jak widać – nie ma. Nowe modele wyglądają bardzo podobnie do swoich poprzedników, tak więc na pierwszy rzut oka ciężko będzie je nawet odróżnić. Ważną zmianą, której nie dostrzeżemy na pierwszy rzut oka, jest jednak zabezpieczenie dostępu do tabletu za pomocą skanera linii papilarnych, zintegrowanego – tak jak w przypadku iPhone’ów – z przyciskiem Home.

Nadal nie znamy jeszcze specyfikacji technicznej obu urządzeń, ale możemy się oczywiście spodziewać, że – podobnie jak w przypadku telefonów tej firmy – będziemy mieli do czynienia ze sporym skokiem wydajnościowym (mocniejsze procesory, więcej pamięci RAM). Być może pojawią się też nowe wersje kolorystyczne, np. złota. Mówi się także o małej rewolucji w ekranach obu tabletów – jeszcze wyższej rozdzielczości i nowej powłoce antyrefleksyjnej.

Niebawem nasza wiedza powinna się jednak poszerzyć – być może już jutro dowiemy się wszystkiego.

0
Źródło: mzstatic.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.