WriteBoard – elektroniczna tablica

Kredowe tablice w szkołach zostały wyparte przez tablice suchościeralne. Być może czas na kolejną ewolucję. WriteBoard to produkt, który walczy o zainteresowanie Internautów na Indiegogo.

WriteBoard przypomina nieco tablice suchościeralne, ale tak naprawdę jest 27-calowym ekranem LCD, po którym możemy pisać i szkicować dedykowanym rysikiem. Urządzenie jest podłączone do sieci WiFi, a cała innowacja polega na tym, że nasze notatki będą pojawiać się w czasie rzeczywistym na wszystkich sparowanych urządzeniach mobilnych – w tym także innych WriteBoardach.

Taka tablica może znaleźć zastosowanie w szkołach, gdzie notatki nauczyciela i rozwiązywane zadania pojawią się od razu na tabletach uczniów. Może to być także dobra opcja w firmach, gdzie przebywając w jednym oddziale będzie można udostępnić świeży pomysł na tablicach wiszących w pozostałych filiach. Oprócz samych notatek będziemy mogli także „przypinać” do tablicy zdjęcia. Całość łączy się z aplikacją działającą na iOS, Androidzie i Windows Phone. WriteBoard ma kosztować 299 dolarów. Premiera urządzenia będzie mieć miejsce w lutym – o ile twórcy zbiorą wymagane 100 tys. dolarów. Kampania na Indiegogo zakończy się za 56 dni.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.