Zenfone gotowy na Lizaka

W związku z niedawną premierą systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop, Asus zapowiedział, że smartfony Zenfone, które niedawno pojawiły się w polskich sklepach, otrzymają wkrótce aktualizację do najnowszej wersji systemu.

Wprowadzone w październiku do sprzedaży w Polsce smartfony Asus Zenfone okazały się prawdziwym hitem sprzedaży. Sieciom Komputronik, X-KOM i MediaExpert wyczerpują się już zapasy Zenfone’a 4, który jako pierwszy pojawił się w sklepach. Dodane do oferty sprzedażowej w połowie października Zenfone’y 5 i 6 także cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poza ciekawym wzornictwem wyposażone są w wydajne podzespoły i oferowane w korzystnej cenie – najwyraźniej dlatego przypadły Polakom do gustu.

4,5-calowy ASUS Zenfone 4 najchętniej wybierany jest przez kobiety. Dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych smartfon kosztuje 499 zł. 5-calowy Asus Zenfone 5 to propozycja uniwersalna, która w cenie 699 zł zapewnia ciekawe wzornictwo, dwurdzeniowy procesor Intel Atom i wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Największy z nowej rodziny smartfonów, 6-calowy Zenfon 6, to propozycja dla mężczyzn. Poza baterią 3300 mAh, która pozwoli na 400 godzin pracy w trybie czuwania i 28 godzin rozmów, smartfon ten wyposażony jest w wielodotykowy ekran o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Wszystko to za 899 zł.

Na początku października Asus udostępnił aktualizację systemu dla smartfonów Zenfone, do Androida w wersji 4.4. Zapowiedź kolejnej aktualizacji, do systemu Android 5.0 Lollipop, to przejaw chęci o to, by użytkownicy mogli zawsze w pełni wykorzystywać możliwości swoich urządzeń. Będzie ona dostępna dla modeli Asus Zenfone 4, 5, 5 LTE oraz 6.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.