17 centymetrów karty graficznej

Kompaktowe gabaryty, ciche chłodzenie, duża wydajność i atrakcyjna cena – to największe atuty karty graficznej Gigabyte GV-N970IXOC-4GD.

Gigabyte poinformował o rozszerzeniu swojej oferty o nową, kompaktową kartę graficzną – GV-N970IXOC-4GD. Model ten wyposażono w GPU Nvidia GeForce GTX 970 oraz 4 GB szybkiej pamięci GDDR5. Jednak tym, co wyróżnia produkt Gigabyte na tle rozwiązań konkurencyjnych jest autorski projekt płytki PCB, która została znacznie skrócona względem konstrukcji referencyjnej.

Długość całej karty graficznej to zaledwie 17 cm. Dzięki temu GV-N970IXOC-4GD sprawdzi się w niewielkich komputerach typu SFF (small form factor). Na uwagę zasługuje również specjalnie zaprojektowany system chłodzenia składający się z rozbudowanego radiatora, trzech ciepłowodów (2×8 mm plus 1×6 mm) oraz cichego wentylatora (poziom generowanego hałasu w trakcie obciążenia to 26,8 dB). Do poprawnego działania GV-N970IXOC-4GD wymagane jest podłączenie kabla zasilającego ze standardową, 8-pinową wtyczką. Najnowszy produkt Gigabyte jest także w pełni zgodny z technologią Flex Display, umożliwiającą prostą i szybką budowę systemów wielomonitorowych, zgodnych ze standardem 4K.

Karta graficzna GIGABYTE GV-N970IXOC-4GD jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 1369 złotych. Produkt objęty jest 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

0
Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.