Android Lollipop dla LG od dzisiaj w Polsce!

Firma LG Electronics już dziś rozpoczyna udostępnianie aktualizacji do flagowego modelu LG G3. Polska jest pierwszym krajem na światowej mapie aktualizacji do Android 5.0, później nowy software dostaną inne kluczowe dla koncernu rynki. Firma LG jest pierwszym producentem, który wyposaży swoje telefony w najnowszy system Android jeszcze w tym roku, kolejne modele zostaną zaktualizowane w niedalekiej przyszłości.

Najnowszy system operacyjny Android Lollipop wnosi wiele nowych rozwiązań, a także odświeża interfejs, dodając nowe animacje, przejścia oraz ikony. Przebudowany został także system powiadomień, w którym zmienił się layout i kolory, a dodatkowo od teraz dostępny będzie przy zablokowanym ekranie.

Nowością jest także zaimplementowana funkcja pozwalająca na odblokowanie znajdującego się w pobliżu telefonu przy pomocy sparowanych urządzeń Bluetooth jak na przykład LG G Watch R czy słuchawki z serii Infinim. Android 5.0 to również zoptymalizowana biblioteka Android Runtime (ART) mająca przyspieszyć działające na nim urządzenia.

LG dokłada wszelkich starań, aby klienci otrzymywali najlepsze możliwe rozwiązania na rynku, dlatego też wdrożenie nowego systemu operacyjnego Android Lollipop do smartfonów G3 jest dla nas najwyższym priorytetem. — powiedział dr Jong-seok Park, prezes oraz dyrektor generalny działu LG Electronics Mobile Communications.

Nowe cechy i możliwości systemu Android 5.0 zapewnią użytkownikom nowy poziom doznań podczas użytkowania naszego flagowca. Dzięki nim LG G3 stanie się jeszcze lepszy

.

Więcej szczegółów odnośnie aktualizacji innych urządzeń LG zostanie ogłoszonych wkrótce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.