Czarny Piątek na smartfony i tablety Allview

Urządzenia Allview będą tańsze nawet o 50 procent w ramach "Czarnego Piątku", który producent zorganizuje w dniach 28-30 listopada. Klienci będą mogli skorzystać z największych obniżek, dostępnych na stronach www.czarny-piatek.pl i www.allview.pl.

Allview Mobile organizuje Czarny Piątek od 2011r. w kilku krajach Europy. Tym razem tę kilkuletnią tradycję przeniesie również na polski rynek.

Podczas Czarnego Piatku, na całym świecie dostępnie są największe, przedświąteczne obniżki — mówi Lucian Peticila, General Manager Allview. –

Produkty dostępne w specjalnej ofercie są limitowane, dlatego warto już 28 listopada zajrzeć na naszą stronę i sprawdzić, które z nich są przecenione.

W tym roku marka Allview Mobile wprowadziła na polski rynek serię urządzeń, które są nie tylko wydajne, ale również wyróżniają się niebanalnym designem. W ofercie dostępne są tablety i smartfony na Windowsie i Androidzie, idealne zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Zniżki, sięgające nawet 50 procent, obejmą zarówno urządzenia – smartfony i tablety – jak i akcesoria i usługi. Obniżone zostaną ceny urządzeń: X2 Soul, WI10N, W1S, X1 Xtreme mini, Viper S4G, Viva H7 Xtreme. Oferta w ramach Czarnego Piątku będzie aktywna od północy, 28 listopada na stronie www.allview.pl i www.czarny-piatek.pl i zakończy się 30 listopada.

0
Źródło: AllView
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.