Dwie karty SIM obsługiwane z Honorem

Urządzenie z 5-calowym ekranem, dostępne w atrakcyjnej cenie, oferuje wiele funkcji i parametrów znanych ze znacznie droższych smartfonów.

Konstrukcja telefonu cechuje się zaokrąglonymi krawędziami, dla wygodnego chwytu. Honor 3C dysponuje 5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości HD (720p). Technika IPS zapewniać ma bogate kolory, dobrą widoczność przy świetle słonecznym oraz szerokie kąty widzenia. Wyświetlacz zajmuje 69% powierzchni przedniego panelu urządzenia.

Sercem telefonu jest czterordzeniowy procesor MediaTek (4×1,3 GHz) wraz z 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna na dane użytkownika to 8 GB, można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD. Akumulator o pojemności 2300 mAh wraz z opatentowanym systemem zarządzania energią pozwalać ma na cały dzień pracy urządzenia i do 300 godzin czuwania. Honor 3C umożliwia korzystanie z dwóch niezależnych kart microSIM — użytkownik nie musi nosić przy sobie dwóch telefonów, np. prywatnego i służbowego.

Głównemu aparatowi o rozdzielczości 8 MP towarzyszy lampa błyskowa LED do robienia zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP może być stosowana do wykonywania panoramicznych zdjęć selfie – tak, by w kadrze zmieściło się więcej osób lub szersze krajobrazy. Fani zdjęć selfie docenić mogą również kolejną funkcję, jaką jest automatyczne upiększanie, które poprawia wygląd cery. Wygodę zapewnić ma system Android 4.2 z kolorowym interfejsem użytkownika EMUI 2.0.

Honor 3C będzie dostępny od początku grudnia 2014 w sklepach internetowych w czarnej i białej wersji kolorystycznej, w cenie 599 zł.

0
Źródło: Honor
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.