Dziś debiutuje w sieci Tesco marka Op3n Dott

Tesco już nie pierwszy raz wprowadza do oferty urządzenia elektroniczne własnej marki. Sporym sukcesem sprzedażowym okazał się chociażby tablet Hudl. Dziś, 6 listopada, w sklepach Tesco możecie już szukać zestawu trzech tanich urządzeń przenośnych marki Op3n Dott.

Smartfon Tesco Op3n Dott posiada czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,3 GHz, 1GB RAM-u oraz 8 GB wolnego miejsca na dane z możliwością rozszerzenia kartami microSD. 4,5-calowy ekran IPS wyświetli nam obraz o rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Nie zabraknie także dwóch kamer – przedniej o rozdzielczości 2Mpix i tylnej o rozdzielczości 5Mpix – oraz slotu na drugą kartę SIM. Całość działa pod kontrolą Androida w wersji KitKat. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest jego niska cena – zaledwie 399 zł.

Drugim urządzeniem debiutującym dziś w marketach Tesco jest tablet o przekątnej ekranu 7,85 cala i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Za działanie urządzenia odpowiada dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2520 taktowany zegarem 1,2 GH, 1 GB pamięci operacyjnej i 8 GB wolnego miejsca na dane (również z opcją rozszerzenia o karty microSD). Podobnie jak w smartfonie tu także znalazły się dwie kamerki o rozdzielczości 2 i 5 Mpix. Całość pracuje na Androidzie w wersji KitKat. Tablet Op3n Dott kosztuje tyle samo co smartfon – 399 zł.

Do kompletu można zakupić także opaskę fitness, dostępną w ośmiu wariantach kolorystycznych. Urządzenie pozwoli na monitorowanie snu, aktywności fizycznej, posiłków i ustalania celów treningowych. Producent nie zdradził specyfikacji technicznej urządzenia – nie wiemy zatem chociażby jak długo opaska wytrzyma na jednym ładowaniu. Cena bransoletki natomiast ma wynieść 249 zł.

Powiązane treści:

Tablet Apple – najlepsze w naszym rankingu tabletów.

0
Źródło: Tesco
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.