Eptimo nawiązało współpracę z ZTE i Legrand

ZTE – globalny producent rozwiązań telekomunikacyjnych i sieciowych, nawiązał współpracę z Eptimo - nowym dystrybutorem na rynku polskim. Do portfolio marek tej firmy dołączyła też firma Legrand, światowy lider w rozwiązaniach infrastruktury elektrycznej i cyfrowej w budynkach.

ZTE wzbogaca portfolio Eptimo

ZTE globalny producent rozwiązań telekomunikacyjnych i sieciowych, nawiązał współpracę z Eptimo – nowym dystrybutorem na rynku polskim. Poprzez rozszerzenie portfolio o teleinformatyczne rozwiązania ZTE, Eptimo może zaoferować łatwy dostęp i szeroką gamę innowacyjnych technologii przedsiębiorcom i instytucjom. „Wierzymy, że nasi klienci skorzystają na kompleksowości rozwiązań ZTE. Dlatego też był to jeden z naszych celów biznesowych, by podpisać umowę z firmą oferującą nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i sieciowe” – mówi Józef Szajter, prezes Eptimo.

ZTE działa w Polsce prawie 10 lat i wprowadza kolejne modele modemów, routerów i smartfonów. ZTE jako producent ma portfolio sprzętu telekomunikacyjnego, które obejmuje także rozwiązania sieciowe, systemy do telekonferencji, monitoring i systemy zasilania gwarantowanego. Firma stawia na kompleksowość swoich usług i aspiruje do bycia wiodącą marką na świecie. „Stale udoskonalamy nasze produkty, dbając o zadowolenie naszych partnerów i klientów. Dbamy o niezawodność i wysoką efektywność. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu z firmą Eptimo umocnimy pozycję w Polsce zwiększając dostępność naszych urządzeń, które niezmiennie odznaczają się wysoką jakością w atrakcyjnej cenie. ” – powiedział Cezary Terepka, Channel Sales Manager ZTE Poland.

Realizacja strategii

Eptimo, poprzez wprowadzenie do oferty rozwiązań oferowanych przez Legrand, realizuje strategię biznesową, polegającą na poszerzaniu oferty z zakresu rozwiązań służących do budowy infrastruktury IT. „Cieszę się, że udało się Eptimo nawiązać współpracę z Legrand. Jestem przekonany, iż partnerzy docenią walory produktów firmy Legrand, której oferta będzie alternatywą względem innych producentów systemów zasilania” – mówi Przemysław Kucharzewski, COO Eptimo.

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, której działalność w Polsce rozpoczęła się w 1996 roku. Dzięki współpracy, oferta Eptimo wzbogaci się o produkty do budowy data-center: systemy automatyki, okablowanie, systemy zasilania awaryjnego UPS. Grupa Legrand stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Do 5% z obrotów jest przeznaczane na badania i rozwój. Szeroka oferta starannie zaprojektowanych produktów tworzy rozwiązania systemowe z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. „Cieszymy się, że dzięki nowemu dystrybutorowi w sektorze IT będziemy mogli dotrzeć do nowych Klientów” – podkreśla Krzysztof Majewski Dyrektor Sprzedaży w Legrand Polska.

0
Źródło: Eptimo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.