Kiano stawia na kafelki

Marka Kiano rozwija rodzinę tabletów linii Intelect o tablety pracujące pod kontrolą systemu Windows 8.1. W skład linii będą wchodziły Intelect 8', Intelect8 3G, Intelect 8,9'3G.

Modele mają charakteryzować się dobrą jakością wykonania i unikatowym wzornictwem. To połączenie szkła i aluminium, które ma dawać efekt solidności, wytrzymałości i wyglądu sprzętu z najwyższej półki.

Intelect ma przyciągnąć uwagę również graczy i miłośników muzyki – a to za sprawą dobrej jakości głośników stereofonicznych. Intelect ma również GPS i modem HSPA+.

Intelect z Windowsem zadebiutuje na rynku już 1 grudnia. Tablety dostępne będą w Euro Rtv Agd, Media Expert, Media Markt, Saturn, Neonet.

Klienci mogą liczyć dodatkowo na:

  1. Kupon o wartości 80 zł do wykorzystania na:Gra Artifex Mundi Mrocze Arkana: Carnival, dostęp do wydań Newsweeka, dostęp do Kinoplex MAX, Audioteka– dostęp do audiobooka „Wiatr” Marcina Ciszewskiego – za pomocą sklepu Windows.
  2. 10000 GB na wirtualnym dysku OneDrive
  3. Ponadto Aplikacje Office 365 Personal można dodatkowo zainstalować na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym.
  4. Dodatkowo kupując w Euro RTV Agd i na euro.com.pl modele z 3G otrzymają darmowe startery z sieci t-mobile.

Tablety proponowane są w cenach:

  • Kiano Intelect 8 – 499zł
  • Kiano Intelect 8 z 3G – 599zł
  • Kiano Intelect 8,9 z 3G – 799zł
0
Źródło: Kiano
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.