Rozważasz zakup NVidii Shield? W najbliższy piątek nie przegap okazji

Chociaż "czarny piątek", czyli pierwszy dzień po święcie Dziękczynienia rozpoczynający szał zakupów przedświątecznych to zwyczaj amerykański, wiele krajów zaczęło także kultywować tę tradycję.

Nvidia Shield to doskonała propozycja nie tylko dla fanów gamingu. Wyposażony w procesor Tegra K1 i 192-rdzeniowy procesor graficzny tablet jest zarazem najmocniejszym sprzętem w swojej klasie. Od kilku dni użytkownicy Shielda mogą pobrać najnowszego Androida Lollipop, który jeszcze bardziej zwiększa wydajność aplikacji. Na uwagę zasługuje także fakt, że do czerwca przyszłego roku usługa GRID umożliwiająca streamowanie na tablet pecetowych hitów takich jak Batman: Arkham City czy Borderlands 2 pozostanie bezpłatna.

Nvidia Shield w najbliższy piątek, 28 listopada, będzie dostępna w sieci sklepów Komputronik i X-KOM za cenę 1549 zł. Za tę kwotę otrzymamy nie tylko sam tablet w wersji z 32GB pamięci i łącznością LTE, ale także dedykowany kontroler oraz zestaw Green Box, na który składają się trzy gry – Portal, Half-Life 2 i Half-Life 2: Episode One. Ta ostatnia premierowo trafia na urządzenia mobilne i będzie dostępna tylko na tablecie Nvidii.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.