Smartfonowy twardziel za 349 zł

myPhone IRON spełnia standard odporności IP67, co oznacza, że jest całkowicie pyłoszczelny i może być zanurzony w wodzie przez pół godziny (na głębokość 1 metra).

Do tego dochodzi jeszcze obudowa Heavy-Duty, wykonana została z tworzyw sztucznych o podwyższonej wytrzymałości i trwałości, z elementami zwiększającymi szczelność, a kluczowe łączenia (np. klapka baterii) wykonane zostały z użyciem metalu i połączeń śrubowych.

myPhone IRON sprzedawany będzie w sklepach sieci Biedronka pod nazwą H-Smart. Telefon został wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7, taktowany z częstotliwością 1,3 GHz, ma też 1 GB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć o maks. 32 GB za pośrednictwem złącza kart micro SD.

Smartfon działa w oparciu o system Android 4.2 Jelly Bean. H-Smart wyposażono w dwa moduły aparatów cyfrowych – tylny o rozdzielczości 2 mln pikseli i przedni VGA. Obsługę urządzenia ułatwia dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości HVGA (320×480 pikseli).

Jak wszystkie smartfony myPhone, H-Smart może obsługiwać dwie karty SIM. Bateria ma pojemność 1800 mAh. Jak twierdzi producent, pozwala to na pracę urządzenia nawet przez tydzień bez konieczności ładowania.

myPhone H-Smart objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztuje 349 złotych w sieci sklepów detalicznych Biedronka. Do sprzedaży trafia już 3 listopada, czyli właśnie dzisiaj.

0
Źródło: myPhone
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.