Tak może wyglądać Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S5 na tyle mocno "zasiedział się" już na rynku, że coraz częściej pojawiają się materiały na temat jego następcy.

Tym razem dostajemy zgrabną paczuszkę w postaci dość dokładnie opracowanej koncepcji wyglądu następcy flagowego smartfonu Samsunga wraz z jego danymi technicznymi. Ciekaw jestem, jakie jest wasze zdanie na temat tej koncepcji, bo mi – szczerze mówiąc – nie wydaje się ona zbyt oryginalna. Patrząc na ostatnie dokonania koreańskiego producenta, zdecydowanie bardziej spodziewałbym się czegoś z nutką projektanckiego szaleństwa, nawet – o czym mówią zresztą niektóre pogłoski – z płaskim ekranem, który zarówno z lewej, jak i z prawej strony zaokrągla się, skręcając ku tylnej ściance. Coś jak Samsung Galaxy Note Edge, tylko z wygięciem z obu stron, a nie z jednej. To naprawdę byłaby odważna koncepcja!

A tymczasem na grafikach zaprezentowanych przez brytyjski portal 3G pokazany jest smartfon nijaki, zachowawczy, bardziej podobny do starszych modeli iPhone’a niż do smartfonów Samsunga. 6,7-milimetrowy, cienki i płaski korpus o zaokrąglonych brzegach z powierzchniami wykończonymi w stylu „szklanych” Sony Xperia Z i metalową ramką dookoła. Nic specjalnego.

W pakiecie dostajemy też pełen zestaw „danych technicznych”, wśród których wyróżnić warto 5,2-calowy ekran Quad HD, procesor Snapdragon 810, głośniczki stereo i tylny aparat z matrycą o rozdzielczości 20 milionów pikseli i stabilizacją optyczną. To dość prawdopodobne, choć oczywiście kompletnie niepotwierdzone dane. I przyjdzie nam jeszcze na ich potwierdzenie trochę poczekać…

0
Źródło: 3g.co.uk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.