Tytanowy smartfon za jedyne 3000 dolarów

Kto bogatemu zabroni szukać smartfona, który wyróżni go z otoczenia i będzie jednoznacznym potwierdzeniem statusu materialnego? Dodajmy jeszcze, że siedziba firmy Gresso mieści się w... Rosji.

Gresso Regal R1 to typowy „smartfon dla bogatych snobów” – wykonany z szlachetnych materiałów telefon, który… niezbyt imponuje poziomem technologicznym. Ale za to wygląda!

Uczciwie należy dodać, że tytanowa, odporna na zachlapania obudowa służy nie tylko do podkreślenia bogactwa właściciela, ale rzeczywiście chroni telefon przed urazami mechanicznymi (i zginaniem!), podobnie jak szkło Gorilla Glass, którym pokryty jest 5-calowy ekran Full HD. Pozostałe parametry techniczne nie są już jednak specjalnie imponujące: nieokreślony 4-rdzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM plus 32 GB pamięci wewnętrznej, do tego dwa aparaty: 5 mln pikseli (z przodu) i 8 mln pikseli (na tylnej ściance).

Wymiary telefonu to 143,2×70,2×8,8 mm, co według jego twórców oznacza, że to najcieńszy luksusowy smartfon na świecie.

Największym zaskoczeniem może być system operacyjny, pod jakim pracuje luksusowy rosyjski smartfon – Android w dość starej już wersji 4.2 Jelly Bean. Ale jeśli w ofercie firmy, której telefony kosztują po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, pojawia się model za TYLKO 3000 dolarów, to nie należy być zbyt wymagającym, prawda?

Powstanie tylko 999 ręcznie składanych egzemplarzy Gresso Regal R1, każdy z własnym numerem wygrawerowanym na tytanowej tylnej ściance. No i na koniec promocja, okazja jakich mało: w cenie zawarte są też koszty przesyłki telefonu w dowolne miejsce na świecie!

0
Źródło: gresso.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.