Dwie karty SIM, dobra specyfikacja i niska cena

ZenFone'y, nowe smartfony sygnowane logo Asus, cieszą się dużą popularnością zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach. Teraz do grona czterech modeli dołącza nowy, wyposażony w procesor Intel Atom Z2560, 2 GB pamięci RAM, 16GB pamięci wewnętrznej i, co najważniejsze, z możliwością obsługi dwóch kart SIM.

Nowy model ZenFone’a, oznaczony symbolem A501CG-2C494WWE, posiada możliwość obsługi dwóch kart SIM. Dzięki tej funkcji smartfon może np. pełnić zarazem rolę telefonu prywatnego i służbowego. Dzięki autorskiemu interfejsowi nowy ZenFone 5 inteligentnie zarządza obsługą dwóch kart SIM – za każdym razem pyta się, z którego numeru chcemy zadzwonić i za pomocą którego numeru odebrać połączenie.

Urządzenie zostało wyposażone w dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Atom Z2560 taktowany z częstotliwością 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Smartfon oferuje także 16G B wbudowanej pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 64GB. ZenFone 5 posiada wielodotykowy, pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280×720 pikseli. Dzięki technice glove touch, nowego ZenFone’a można obsługiwać także w rękawiczkach. Jego ekran pokryto odpornym na zarysowania szkłem Corning Gorilla Glass 3.

Smartfon wykonuje połączenia w standardzie 3G. Konstrukcja anteny, według obietnic producenta, zapewnia komfortową pracę również w miejscach o słabszym zasięgu sieci komórkowej. Akumulator o pojemności 2110 mAh pozwala na ok. 18,5 godziny rozmowy i 353 godziny czasu czuwania. Mimo zastosowania większej pamięci wewnętrznej, podwójnego slotu na kartę SIM i pojemnej baterii, urządzenie waży 145g.

Asus ZenFone 5 posiada 8-megapikselowy aparat tylny z LED-owym flashem i 2-megapikselowy przedni oraz oprogramowanie Asus Pixel Master do retuszowania i modelowania zdjęć.

Asus ZenFone 5 A501CG z obsługą dwóch kart SIM jest już dostępny w sklepach RTV Euro AGD. Smartfon kosztuje 799 zł.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.