Polski Zortrax najlepszą drukarką 3D na świecie

Serwis 3D Hubs zgromadził 1,623 opinie na temat 235 drukarek 3D pochodzące od właścicieli tych urządzeń.

Oceny właścicieli drukarek 3D, obok twórców i profesjonalistów, zdaniem 3D Hubs stanowią najbardziej obiektywny obraz ich niezawodności. I to ta grupa ogłosiła Zortrax M200 mianem

naj łatwiejszej w obs łudze i gotowej do pracy drukarki 3D zaraz po wyj ęciu z pude łka

. Zdaniem użytkowników serwisu,

urz ądzenie Zortrax charakteryzuje si ę niezawodno ści ą wydruku, nisk ą awaryjno ści ą i obs ług ą klienta stoj ąc ą na bardzo wysokim poziomie

.

– Czy tworzyliśmy próbne wydruki? Oczywiście. Razem ze społecznością wykonaliśmy ich około 317 tysięcy – powiedział współzałożyciel i Head of Product 3D Hubs, Brian Garret.

Mimo, że Zortrax jest jednym z najmłodszych producentów drukarek 3D, posiada już liczne grono lojalnych użytkowników. Ponad 96 proc. posiadaczy M200 poleca tę drukarkę innym, a około 80 proc. z nich deklaruje zakup kolejnej generacji urządzenia, gdy tylko pojawi się ono na rynku. The 2015 3D Printer Guide, rekomendując drukarki, badał kluczowe elementy, które mają wpływ na jakość urządzeń zarówno DIY, jak i profesjonalnych, oraz tych drukujących z materiałów żywicznych. Podstawowe kryteria, które były brane pod uwagę przy ocenie drukarek 3D, to jakość wydruku, niezawodność, wskaźnik awaryjności, poziom obsługi klienta, koszty użytkowania, otwartość środowiska, działanie oprogramowania oraz stosunek jakości do ceny.

Opinie zawarte w przewodniku pochodzą od 2279 recenzentów, którzy są zweryfikowanymi użytkownikami drukarek 3D pochodzącymi z każdego zakątka globu. To sprawia, że zaprezentowany przewodnik po urządzeniach drukujących w 3D jest inny od pozostałych tego typu.

0
Źródło: Zortrax
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.