Tabletowy konkurs Lenovo rozstrzygnięty!

W czasie targów PGA 2014 każdy odwiedzający stoisko CHIP-a mógł wygrać najnowszy 10-calowy tablet Lenovo Yoga. Warunek był prosty – ułożyć w dowolny sposób trzy tablety Lenovo Yoga.

Jak widać po zdjęciach zamieszczonych w naszej galerii konkursowej, pomysłów było co niemiara! Więc jak się pewnie domyślacie, komisja złożona z przedstawicieli firmy

Lenovo Technology
(oddział w Polsce)

i redakcji magazynu CHIP nie miała łatwego zadania. Zdania były bardzo podzielone – wystarczy powiedzieć, że do pierwszej tury przeszło aż trzynaście bardzo różnorodnych zdjęć!

O finał ostro walczyły już jednak trzy prace, a zwycięzca jest tylko jeden. Mimo to chcemy jednak dodatkowo pokazać honorowe trzecie i drugie miejsce.

III miejsce

– w ten niezwykły sposób trzy tablety Lenovo ułożyła pani Halina Nogas. Naszym zdaniem taki układ świetnie pokazuje możliwości, jakie daje dodatkowa, odchylana „nóżka” w tabletach Lenovo Yoga.

II miejsce

– ten z pozoru chaotyczny, ale tak naprawdę bardzo dopracowany i wypieszczony układ to efekt działań pana Tomasza Rzeźnika. Nawet lampa studyjna, którą wykorzystywaliśmy na naszym stoisku konkursowym, została tu bardzo świadomie i precyzyjnie wkomponowana.

I miejsce i najnowszy, 10-calowy tablet Lenovo Yoga

zdobył jednak pan Jakub Rozmiarek! Trzeba przyznać, że zarówno sam układ, jak i pomysł z wykorzystaniem efektu „lustrzanego” na ekranach tabletów Lenovo naprawdę zasługują na podziw i oklaski. Serdecznie gratulujemy!!!

A na deser mały pokaz slajdów typu „backstage”, czyli zza kulis 😉

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.