ALLPlayer teraz jeszcze lepszy

Nowa, bezpłatna wersja najpopularniejszego w Polsce odtwarzacza multimediów ALLPlayer 6.1 jest już dostępna do pobrania. A w niej szereg nowości, nie tylko kosmetycznych.

W najnowszym wydaniu szczególną uwagę zwrócono na poprawę obsługi dźwięku, dodając łatwy dostęp do ustawień filtrów AC3, DTS czy cyfrowego dźwięku SPDIF. Ponadto zaktualizowano bazę kodeków audio i wideo, poprawiono działanie na starszych systemach operacyjnych i dodano najświeższą wersję programu Napisy24.pl, służącego do pobierania polskich napisów.

Dodatkowo w ALLPlayer 6.1 dodano nowe stacje radiowe, które uzupełniają i tak już pokaźną kolekcję kilkuset rozgłośni (m. in. RMF FM, Radio Zet, TOK FM, Eska ROCK czy MUZO.FM).

Użytkownik otrzymuje także dostęp do darmowej i na bieżąco aktualizowanej bazy kilkuset filmów w usłudze VOD. Dzięki aplikacji ALLPlayer Pilot, odtwarzaczem ALLPlayer 6.1 można sterować za pomocą smartfonu lub tabletu z systemem Android. Aplikacja pozwala także mierzyć wydajność łącza internetowego, przesyłać pliki pomiędzy komputerem i smartfonem lub wysyłać wiadomości SMS.

ALLPLayer 6.1 jest dostępny do pobrania ze strony: http://www.allplayer.org/Download/ALLPlayerPL.exe

0
Źródło: AllPlayer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.