Archos chce LTE dla mas

Firma Archos informuje o wprowadzeniu do oferty nowych tabletów i smartfonów z łącznością LTE, które zostaną zaprezentowane podczas targów elektroniki użytkowej CES 2015.

Zaprezentowany na tegorocznych targach w Paryżu Archos Diamond wyposażony jest w łączność LTE. Smartfon bazuje na ośmiordzeniowym procesorze i oferuje 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej na potrzeby użytkownika. Dodatkowo wyposażony został w aparat 16 MP. Dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi Full HD opartemu na matrycy IPS i szybkiej łączności LTE, pozwoli na swobodne granie w gry i oglądanie filmów w każdym momencie.

W ostatnich latach wysoko zaawansowane technologicznie urządzenia nie były powszechnie dostępne dla konsumentów ze względu na ich wysokie ceny — mówi Loïc Poirier, CEO firmy Archos.

Wprowadzając do naszej oferty Archos Diamond, chcemy aby ta sama wysoka technologia była dostępna dla wszystkich

.

80b Helium – tablet z LTE i ceną poniżej 600 zł

Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5GHz. Dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu i wbudowanemu modemowi 4G pozwoli na szybkie ściągnięcie filmu i obejrzenie go w wersji HD. Dedykowany multimedialnej rozrywce 80b Helium umożliwi także, jak zapewnia Archos, płynną grę we wszystkie oferowane przez sklep Google tytuły.

Nowe urządzenia z LTE i aktualizacja istniejących

Firma Archos zapowiada rozszerzenie swojej oferty o jeszcze więcej urządzeń w standardzie 4G oraz aktualizację istniejących smartfonów z serii Helium: 45b, 50b i 50c, a także wprowadzenie modeli tabletów 70 i 101 Helium. Wszystkie urządzenia dostępne będą, jak nas zapewniono, w atrakcyjnych cenach.

0
Źródło: Archos
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.