CHIP Produkt Roku 2015 – TRWA GŁOSOWANIE!

Głosowanie na Produkt Roku 2015 rozpoczęte! Oto przed Wami wyselekcjonowane przez redakcję CHIP szczególnie ciekawe i ważne urządzenia, programy, usługi i technologie, które rywalizują o tytuł króla w swojej kategorii. A skoro o kategoriach mowa – w tym roku doszło do małej rewolucji!

Jak zawsze to tylko od Was i

od Waszych głosów zależy, które będą miały zaszczyt znaleźć się na podium!

Pamiętajcie, że wypełniając ankietę i oddając głosy nie tylko pomagacie wygrać swoim ulubionym produktom. Bierzecie także udział w konkursie, w którym do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród: monitorów, dysków twardych, drukarek, konsol do gry itp.

Warto głosować! Zresztą, zobaczcie sami, co można wygrać:

Tegoroczna rewolucja

polega na przygotowaniu przez nas całkowicie nowych kategorii, w których oceniane będą produkty, aplikacje i usługi. Kategorii jest mniej – piętnaście – przez co ankieta stała się wygodniejsza do wypełnienia. Przede wszystkim jednak ich podział bardziej odpowiada współczesnemu rozwojowi technologii i sytuacji na rynku sprzętu elektronicznego.

Głosowanie rozpocznie się już wkrótce, a na razie zdradzamy Wam same kategorie, w których odbywać się będzie rywalizacja:

 1. Komponenty
 2. Elektronika Domowa
 3. Elektronika Osobista
 4. Smartfony
 5. Smartfony do 999 zł
 6. Tablety
 7. Tablety do 999 zł
 8. Aparaty fotograficzne
 9. Aparaty fotograficzne do 2499 zł
 10. Komputery
 11. Internet
 12. Oprogramowanie
 13. Akcesoria i peryferia
 14. Sprzęt i oprogramowanie dla firm
 15. Innowacja roku

Link do strony konkursu:

CHIP Produkt Roku 2015

Regulamin konkursu

Zapraszamy do głosowania!!!

Niech świat się dowie, co Waszym zdaniem jest najlepsze na rynku!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.