Ciekawy i bardzo tani dualsimowiec

Asus wprowadza na rynek ZenFone'a 4 A400CXG. Najnowszy przedstawiciel tej rodziny smartfonów został wyposażony w 4-calowy ekran, procesor Intel Clover Trail+ Z2520 oraz 1GB pamięci operacyjnej. Telefon oferuje obsługę dwóch kart SIM. Przedsprzedaż nowych ZenFone'ów 4 rusza dziś. Telefon kosztuje 399 zł.

Asus ZenFone 4 A400CXG pracuje na systemie operacyjnym Android w wersji 4.3 Jelly Bean, który został wzbogacony przez producenta autorską nakładką ZenUI. Za płynną pracę telefonu odpowiada dwurdzeniowy procesor Intel Clover Trail+ Z2520 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Ulubione zdjęcia, gry i multimedia można przechowywać korzystając z 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Jej pojemność można dodatkowo zwiększyć o 64 GB za pomocą karty microSD. Akumulator o pojemności 1600 mAh zapewni do ośmiu godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Resztę specyfikacji uzupełniają: Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n, pięciomegapikselowe oczko aparatu.

Asus wyposażył najnowszy model ZenFone’a 4 w podwójny slot na kartę SIM, który rozszerza funkcjonalność urządzenia. Wybierając ZenFone’a 4, użytkownik będzie mógł korzystać z dwóch numerów jednocześnie, przełączając się między kartą SIM, z której aktualnie chce korzystać. ZenFone może więc pracować jako telefon prywatny i służbowy, czy obsługiwać dodatkową kartę SIM z pakietem Internetu.

ZenFone 4 A400CXG będzie dostępny w sprzedaży w pięciu różnych wariantach kolorystycznych do wyboru – od klasycznej czarni i bieli, przez czerwień, po niebieski i żółty.

Asus wyposażył swoje smartfony rodziny ZenFone w autorską nakładkę. ZenUI ofertuje ponad 1000 funkcji mających usprawnić pracę systemu Android. Co ważne nakładka, jak zapewnia Asus, nie spowalnia systemu. Poza możliwościami personalizacji, jakie oferuje ZenUI, na uwagę zasługują także aplikacje takie, jak What’s Next i Do It Later. Pierwsza pełni rolę rozbudowanego organizera, druga jest narzędziem do przypominania sobie o rzeczach, które z jakichś względów użytkownik odłożył na później (np. jeżeli użytkownik podczas tworzenia wiadomości e-mail, SMS-a lub notatki odebrał telefon, aplikacja sama przypomni mu o dokończeniu pisania).

Asus ZenFone 4 A400CXG dostępny jest w przedsprzedaży w sklepach X-kom oraz Komputronik w cenie 399 złotych.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.