Displio – prostopadłościan z widżetami

Im więcej korzystamy z różnych aplikacji na smartfonie tym więcej otrzymujemy notyfikacji. Gdy dźwięki przychodzących powiadomień zaczynają irytować, a smartfona prawie nie wypuszczamy z dłoni warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem.

Displio to najprościej ujmując dodatkowy wyświetlacz, który postawimy w domu czy biurze. Na jego ekraniku będą pokazywane te widżety, które najbardziej nas interesują – pogoda, kursy walut, plan dnia z kalendarza, powiadomienia o mailach, twittach czy lajkach z Facebooka, natężenie ruchu na drodze – tu możliwości są praktycznie nieograniczone. Producent udostępni API dla zewnętrznych developerów, by mogli tworzyć własne widżety.

Zaletą urządzenia jest niewielki, 2,7-calowy wyświetlacz typu e-ink, który nie tylko jest widoczny z różnych kątów widzenia, ale też pozwala na długi czas pracy. Gadżet nie posiada żadnego fizycznego przycisku – interakcji dokonujemy palcem stukając lekko w obudowę oraz obracając urządzenie. Z naszym smartfonem łączy się bezprzewodowo poprzez WiFi. Konfiguracja następuje z poziomu dedykowanej aplikacji.

Displio jest dostępne w kilku kolorach, w tym w obudowie drewnianej, która powinna pasować do każdego wnętrza. Na ten moment urządzenie można zakupić na Kickstarterze w przedsprzedaży w cenie 99 dolarów.

0
Źródło: Kickstarter.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.