Drugi smartwatch od GoClever za 279 zł

Nowa wersja inteligentnego, polskiego zegarka ma kolorowy wyświetlacz.

Dzięki kolorowemu, dotykowemu wyświetlaczowi o przekątnej 1,6″ Chronos Colour prezentuje się już o wiele lepiej od poprzedniego modelu. Dalej raczej nie założymy go do garnituru, ale za cenę 279 zł nie możemy mieć zbyt wysokich wymagań.
Smartwatch Goclever pozwoli nam wykonywać i odbierać połączenia głosowe, odpowiadać na SMS-y, kontrolować aplikacje sterujące muzyką i aparat fotograficzny w sposób zdalny. Poinformuje nas także o powiadomieniach z serwisów społecznościowych i poczty e-mail oraz zmierzy przebyty dystans, liczbę kroków i spalonych kalorii. W razie potrzeby szybko skorzystamy z wbudowanego radia, kalkulatora i kalendarza.
Wbudowany akumulator o pojemności 350 mAh pozwoli na tydzień pracy. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami działającymi na systemie Android w wersji 4.3.0 lub nowszym. Mimo wsparcia dla funkcji fitness w smartwatchu nie popływamy – bezpiecznie będziemy mogli jedynie biegać czy uprawiać sport w deszczu (odporny na zachlapania). Urządzenie wejdzie do sprzedaży już niebawem w sugerowanej cenie 279 zł.

Powiązane treści:

Smartwatch dla dzieci