Galaxy A5 i A3 dostępne w polskich sklepach

Zaprezentowane niedawno przez Samsung Electronics smartfony Galaxy A5 i Galaxy A3 są już dostępne na polskim rynku. To telefony o nowym wzornictwie oraz funkcjach umożliwiających korzystanie z sieci społecznościowych. Oba urządzenia są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Galaxy A5 i A3 to najsmuklejsze smartfony firmy Samsung. Ich jednobryłowe obudowy wykonano w całości z metalu. Mają one odpowiednio 6,7 mm i 6,9 mm grubości. Oba urządzenia będą dostępne w różnych kolorach, w tym białym (Pearl White), czarnym (Midnight Black), srebrnym (Platinum Silver), różowym (Soft Pink), jasnoniebieskim (Light Blue) i złotym (Champagne Gold). Każdy użytkownik może wybrać telefon najlepiej pasujący do jego osobistego stylu.

Galaxy A5 i A3 zapewniać mają sprawną i przyjemną obsługę portali społecznościowych. Dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 MPix, robienie ciekawych autoportretów ma być teraz łatwiejsze. Funkcje fotograficzne, takie jak Wide Selfie, Palm Selfie, Animated GIF, Beauty Face Features i Rear-cam Selfie, pozwalają użytkownikom robić zdjęcia o wysokiej rozdzielczości z użyciem automatycznego wykrywania twarzy i ustawiania ostrości. Mogą też oni udostępniać zdjęcia i wideo w ulubionych kanałach społecznościowych, korzystając z łączności w standardzie LTE 4. kategorii.

Oba urządzenia są wyposażone w wyświetlacz AMOLED i technologię Adaptive Display, co gwarantować ma wyświetlanie wyraźniejszych obrazów z głębokim kontrastem i lepszymi kątami widzenia. Wyświetlane obrazy są bardziej jaskrawe i kolorowe niezależnie od otoczenia, nawet przy jasnym świetle słonecznym. Galaxy A5 i A3 są również wyposażone w procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz, który umożliwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie i szybsze przeglądanie. Oprócz tego smartfony Galaxy A5 i A3 są wyposażone w popularne funkcje, które są dostępne tylko w urządzeniach Galaxy, takie jak tryb ultraoszczędzania energii (Ultra-Power Saving Mode), tryb prywatny (Private Mode – funkcja dostępna w Galaxy A5) i obsługa wielu ekranów (Multiscreen), a także w funkcję inteligentnego dostosowywania i poprawy jakości dźwięku na podstawie otoczenia użytkownika.

Aplikacje Galaxy A5 i A3

Samsung Galaxy A5 i A3 zostały wyposażone w zbiór aplikacji zwiększających możliwości tych smartfonów. Dzięki współpracy z wydawnictwami i firmami produkującymi oprogramowanie użytkownicy telefonów Samsung otrzymują najnowocześniejsze wersje aplikacji i poszerzone zestawy usług. Lista aplikacji wchodzących w skład pakietu Galaxy Gifts dla A5 i A3:

  • KICK – baza wiedzy o futbolu. Kick na bieżąco dostarcza informacje przed, w trakcie i po oglądanym meczu. Najnowsze informacje o Ligach Europejskich i Ekstraklasie
  • Legimi – dostęp do wirtualnej biblioteki zawierającej ponad 8000 książek. 3 miesiące bezpłatnej prenumeraty
  • Deezer – muzyka bez limitu uszyta na miarę, zgodna z historią słuchania oraz muzyczną biblioteką. Po aktywacji 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do muzycznych zasobów serwisu
  • 100% Games – zbiór gier od firmy Gameloft. Dodatkowo 3250 gemów o wartości ~90pln w grze Dungeon Hunter
  • Endomondo – osobisty trener, który mieści się w kieszeni. Program dla osób aktywnych, uprawiających sport, umożliwiający m.in. zapisywanie swoich treningów, ich tras, rekordów i publikowanie swoje wyników. W pakiecie 6 miesięcy wersji Endomondo Premium

Ceny sugerowane:

  • Samsung Galaxy A3 – 1199 zł brutto
  • Samsung Galaxy A5 – 1599 zł brutto
0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.