Grają, by pomóc!

Zobacz topowych graczy Hearthstone na "Kinguin for Charity Winter Edition 2015"!

Przypomnijmy, że turnieje organizowane przez Kinguin mają dwa zasadnicze cele:

  • Po pierwsze pomagać!
  • Po drugie pokazywać światu czym jest e-sport: jak ważną rolę może odgrywać na świecie oraz ile dobre może zrobić.

W pierwszej edycji „Kinguin for Charity” udało się zebrać 3557,07 dolara. Mamy nadzieję, że tym razem uda się zebrać więcej, ale do tego potrzeba waszej pomocy.

Kinguin for Charity Winter Edition 2015 rozpoczyna się już dziś i potrwa do 25 stycznia. W trakcie trzech dni do rywalizacji staną najlepsi gracze Hearthstone na świecie: StrifeCro, Amaz oraz Rdu. Tak jak w poprzedniej edycji stawką jest pula 5000 dolarów. Potyczki graczy możemy oglądać a pomocą:

Zasady są proste!

Mamy 16 graczy. Rywalizacja odbywa się na zasadzie single elimination. Tylko 4 z nich może zdobyć nagrodę. Czwarte i trzecie miejsce otrzymują nagrodę w wysokości 500 dolarów, za drugie miejsce 1500 dolarów, a za najwyższe miejsce na podium 2500 dolarów. Pierwsze mecze startują już w piątek 18.30.

Jak możemy pomóc?

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową turnieju: Kinguin For Charity Winter Edition 2015 albo na kanał Kinguin TV na Twitchu i kliknąć w specjalnie przygotowany widżeuint z napisem „Click here for donate”. Wtedy po wypełnieniu formularza dokonujemy przelewu środków wprost na konto fundacji Child’s Play.