Huawei pokazało plany na rok 2015

Na konferencji prasowej w Chinach firma Huawei pokazała na kilku slajdach swoje plany wdrożeniowe na rok 2015. Są na nich oczywiście smartfony, ale również tablety, a nawet smartwatch z systemem Android Wear.

Smartfony, jakie w tym roku Huawei zamierza wypuścić na rynek, podzielone będą na trzy grupy. Do pierwszej, najbardziej ekskluzywnej, należeć będą urządzenia z serii Mate i P, do drugiej – produkty sprzedawane pod marką Honor, a do trzeciej – telefony z serii G i Y. Co ciekawe, Huawei podkreśla przy tym, że zamierza koncentrować się właśnie na rynku premium oraz telefonach średniej klasy, czyli prezentuje zupełnie inną strategię rynkową, niż opisywany przez nas wczoraj Acer.

W ofercie firmy znajdą się również tablety z serii X i M. Pierwsza charakteryzować się ma dużymi ekranami urządzeń a druga – wyjątkowymi doznaniami dźwiękowo-wizualnymi. Największe zainteresowanie dziennikarzy wzbudził jednak zaprezentowany na jednym ze slajdów nowy smartwatch, pracujący pod kontrolą systemu Android Wear. Jego premiera będzie prawdopodobnie połączona z wprowadzeniem całej nowej platformy łączącej w sobie między innymi zastosowania typu fitness.

To tyle jeśli chodzi o plany, a konkrety? Prawdziwych nowych urządzeń Huawei możemy spodziewać się już wkrótce, podczas marcowych targów MWC w Barcelonie.

0
Źródło: Pocket-lint.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.