Huby gier i poprawki interfejsu w Xbox One

Po dłuższej przerwie Microsoft wraca do comiesięcznego aktualizowania swojej konsoli do gier. Na jakie nowości możemy liczyć w lutym? Polacy, niestety, na niewiele...

Największą nowinką, jaką wprowadzi lutowa aktualizacja do Xbox Ona do huby gier. Dzięki nim będzie można mieć skrót do wszystkich wydarzeń i treści związanych z daną grą w jednym miejscu, w tym treści społecznościowe. Każda gra będzie posiadać taki hub, bez wyjątku.

Osoby które lubią ustawiać sobie tapety w interfejsie konsoli ucieszą się, że interfejs ma zyskać pewien stopień przezroczystości, dzięki czemu te będą lepiej widoczne.

Najwięcej jednak zmieni się w module telewizyjnym. Niestety, żadna ze zmian nie będzie dotyczyła naszego kraju. Do OneGuide trafi pozycja „trendujące”, która będzie listowała zdobywające coraz większą popularność programy. Ta funkcja będzie dostępna na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Pojawią się też znaczne usprawnienia jeżeli chodzi o (sprzedawany osobno) tuner telewizji cyfrowej. Niestety, również i tych nowości nie uświadczymy w Polsce. Jedyne, z czego możemy się (u)cieszyć, to zwiększona ilość modeli telewizorów, którymi możemy zdalnie sterować z poziomu konsoli.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.