Lumia 435 będzie bardzo tania i… całkiem niezła

To już pewne – istnienie nowego taniego smartfona Microsoftu zostało potwierdzone certyfikatem, jaki uzyskał on na rynku brazylijskim.

Już wcześniej mówiło się o tym, że Microsoft pokaże niebawem tanią Lumię 435, ale nie było to jeszcze pewne. W tym momencie, dzięki certyfikatom, jakie ten telefon otrzymał brazylijskiego Anatela, jego istnienie jest już ostatecznie potwierdzone.

Tania Lumia ma być wyposażona w 4-calowy ekran o rozdzielczości 480×800 pikseli i procesor Snapdragon 200. Aparat o rozdzielczości 5 mln pikseli nie imponuje może zbytnio w kontekście modułów fotograficznych w topowych smartfonach, ale w zupełności wystarczy do fotografowania. Smartfon wyposażony będzie również w dedykowany dla tego modelu akumulator BV-5J.

Wersja o numerze kodowym RM-1068 wyposażona będzie w dwa sloty na karty SIM. Telefon oferować będzie łączność 3G, nie ma natomiast informacji na temat 4G.

Oficjalna cena tego telefonu nie została oczywiście podana, nie znamy również daty jego premiery. Ciekawe jest jednak to, że gdy egzemplarze przedprodukcyjne Lumii 435 przesyłane były do Indii, każdy z nich wyceniony został na 57 dolarów (około 210 zł). Jeśli ta cena będzie utrzymana, na rynek wejdzie niebawem najtańsza Lumia w historii!

0
Źródło: janelatech.com.br
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.