Multitool na nadgarstku

Jeśli oczy błyszczą Wam na widok nowiutkich scyzoryków czy też narzędzi wielofunkcyjnych musicie zobaczyć najświeższy gadżet od firmy Leatherman.

To piękne cacuszko wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej składa się z dowolnie konfigurowalnych części, dzięki którym bransoletkę dopasujemy do naszego nadgarstka. Każde ogniwo oferuje dwie lub trzy funkcje – w sumie otrzymujemy tu zestaw 25 narzędzi. Wśród nich znajdziemy różnej maści klucze, śrubokręty, przecinacze do szkła czy papieru, a nawet otwieracz do butelek.

Na pomysł tak nietypowej konstrukcji wpadł sam prezes firmy Leatherman, znanej z produkcji multitooli, kiedy chciał z rodziną odwiedzić Disneyland. Ochrona nie chciała wpuścić go do środka za posiadanie „noża”, który był tak naprawdę zwyczajnym narzędziem wielofunkcyjnym. Wtedy to zaczął rozmyślać nad stworzeniem konstrukcji, która byłaby akceptowalna w każdym miejscu. Bransoletka przypominająca wyglądem łańcuch rowerowy wygląda zaskakująco dobrze na nadgarstku i pasuje nawet do garnituru.

Tuż po pierwszych prezentacjach produktu publiczność zaczęła domagać się wersji z zegarkiem. Na efekty współpracy ze szwajcarską firmą nie trzeba będzie długo czekać. Oba modele narzędzia trafią latem do sprzedaży.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.