Oto oficjalna premiera LG G Flex 2! No, prawie…

Do Sieci wyciekły już zarówno notka prasowa, jak i oficjalne zdjęcia urządzenia, więc można zatem powiedzieć, że premiera drugiej generacji zakrzywionego smartfona od LG odbyła się dzisiaj. A tak prezentuje się sam telefon:

5,5-calowa matryca P-OLED wyświetlająca obraz w rozdzielczości FullHD, 64-bitowy ośmiordzeniowiec Snapdragon 810 z Adreno 430, 2 GB pamięci RAM i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej – całość zapowiada się nader imponująco. Do tego oczywiście, Flex 2 będzie działał pod kontrolą najnowszego Androida 5.0, wzbogaconego o nakładkę systemową stworzoną przez LG.

LG stara się również zwracać szczególną uwagę odbiorców na samoregenerującą się obudowę urządzenia, która sprawi, że drobne rysy znikają z niej po około 10 sekundach. Oczywiście o ile nie są zbyt głębokie. Jest to udoskonalona wersja materiału z pierwszej generacji G Flex.

Jeśli chodzi zaś o aparat, Flex 2 otrzymał 13-megapixelową matrycę, optyczną stabilizację oraz laserowy autofokus – brzmi znajomo? Z dość dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że aparat w G Flex 2 to ten sam moduł, który montowany jest w LG G3.

Do tego dochodzi jeszcze bateria o pojemności 3000 mAh, która będzie ładowała się do połowy w 40 minut. Całkiem nieźle, chociaż mamy wrażenie, że w tym roku zobaczymy jeszcze lepsze baterie.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.