Samsung Galaxy S6 pokazany na oficjalnym wideo?

Samsung zaprezentował to ten filmik na swoim oficjalnym blogu, więc możemy traktować go zupełnie poważnie. Problem polega na tym, że nie dotyczy on nowego topowego smartfona tej firmy, ale promowanej przez Samsunga aplikacji My KNOX.

Sama aplikacja też oczywiście jest ciekawa, ale – przynajmniej w tym momencie – nie tak bardzo, jak sam telefon. Rozpoczęły się więc od razu spekulacje, czy Samsung niejako „przy okazji” nie zaczął przyzwyczajać użytkowników do wyglądu swojego nowego topowego smartfona? Zwłaszcza że jego wygląd pokrywa się przynajmniej z niektórymi pogłoskami, mówiącymi chociażby o częściowo metalowej obudowie.

Wersji Samsunga Galaxy S6 ma być zresztą podobno kilka i – jak mówią pogłoski – będą one nieoficjalnie, za kulisami pokazywane najważniejszym kontrahentom już podczas rozpoczynających się właśnie targów CES 2015. Wbrew pozorom, wydaje się to dość prawdopodobne, tak samo jak pogłoska o tym, że jedna z tych wersji wyposażona będzie w podwójnie wygięty wyświetlacz – być może taki, jak Xiaomi Arch? W każdym razie już premiera Samsunga Note 4 pokazała, że zaprezentowanie kilku wersji telefonu równocześnie to naprawdę ciekawy pomysł.

Nam pozostaje na razie uzbroić się w cierpliwość i… z ciekawością przyglądać się filmikowi na temat aplikacji My KNOX. Kto wie, kto wie…

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.