Wiedzieliście, że Tesla produkuje… hotele?

Elon Musk też chyba tego nie wiedział.

Humorem niewątpliwie wykazał się właściciel samochodu Tesla Model S, który zaoferował… noclegi w – jak to sam określił – pierwszym hotelu Tesli na świecie. Oferta jest całkowicie poważna, aktualna, a można z niej skorzystać za pośrednictwem serwisu Airbnb. Cena też jest również niczego sobie – za noc w tym niezwykłym hotelu trzeba zapłacić 328 zł. Tygodniowy pobyt w hotelu to dla odmiany 2299 zł, ale za to właściciel reklamuje swój hotel jako najszybszy na świecie. I coś w tym jest.

W tej cenie otrzymujemy cichą, przytulną sypialnię dla dwóch osób (z jednym łóżkiem), wyposażoną między innymi w nowoczesny system sterowania elektronicznego, klimatyzację, multimedialny system rozrywkowy i połączenie z internetem. „Hotel” na kołach w nocy umieszczony jest w garażu przedsiębiorczego właściciela, więc istnieje też na szczęście możliwość skorzystania z kuchni czy łazienki.

Minusy? Co najmniej jeden. Doba hotelowa kończy się o ósmej rano i nie ma zmiłuj, o tej porze trzeba już wyprowadzić się z hotelu. Właściciel Tesli S musi bowiem pojechać nią do pracy.

Hmm, takie wypożyczanie samochodu, przepraszam, hotelu na noc to całkiem niezły pomysł, nie sądzicie?