DuraScout E6782 – twardziel do zadań specjalnych

Japoński producent sprzętu dla miłośników survivali wprowadza na rynek nowy smartfon przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników. Zobaczcie jak przedstawia się jego specyfikacja techniczna.

Urządzenie posiada 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli pokryty szafirowym szkłem, czterordzeniowy procesor Snapdragon MSM8928 taktowany zegarem o częstotliwości 1,4 GHz, 2 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz dwa aparaty o rozdzielczości 8 i 2 Mpix. Nie zabrakło także solidnej baterii (3100 mAh) pozwalającej na 26 godzin ciągłej pracy oraz modułów Bluetooth, LTE, WiFi i NFC. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji KitKat.

Podstawowe parametry DuraScout E6782 w zupełności wystarczą do wykonywania standardowych czynności. Największą zaletą telefonu jest oczywiście jego odporność na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Dotykowego panelu smartfona możemy używać nawet w deszczu i w skórzanych rękawiczkach (te nie mogą być jednak grubsze niż 3mm). Telefon wyposażono też w technologię Smart Sonic Receiver, która przekształca dźwięk na wibracje, dzięki czemu wyeliminowane zostają wszystkie zakłócenia w tle np. huczący wiatr.

Oprócz tego smartfon spełnia standard militarny 810G gwarantujący ochronę przed kurzem, wstrząsami, promieniowaniem słonecznym, wilgocią, słoną mgłą, niskim ciśnieniem czy zanurzeniem w wodzie na 30 minut na głębokość 1,83 metra. Telefon można już kupić w internetowych sklepach w cenie 420 dolarów.

0
Źródło: Kyocera
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.