Następny smartwatch od LG będzie o wiele ładniejszy

720 tysięcy inteligentnych zegarków z Android wear sprzedanych w poprzednim roku nie jest zbyt imponującym wynikiem. Jednak ich producenci jeszcze się nie poddają.

LG, producent zegarków G Watch i G Watch R stawia na bardziej luksusowy wygląd, którym będzie charakteryzował się LG Watch Urbane. Okrągły wyświetlacz o średnicy 1,3″ (320x320px) typu P-OLED, 1,2GHz Qualcomm Snapdragon 400, 512 Mb pamięci RAM, bateria o pojemności 410 mAh i 4GB pamięci wewnętrznej to całkiem niezła specyfikacja, jednak nie wywołuje ona „efektu wow”.

Efektem wow ma być wygląd zegarka, którym LG chce skusić „modnie-świadomych”. Dostępny w dwóch wykończeniach (srebro i złoto), z paskiem z naturalnej skóry, model Urbane prezentuje się rzeczywiście całkiem imponująco. Dla osób, dla których zegarek jest jedyną biżuterią, którą noszą na codzień, Urbane może okazać się hitem. W końcu oprócz ładnego wyglądu, dostaną do dyspozycji możliwości oferowane przez smartwatcha z Android Wear.

Cena urządzenia nie jest jeszcze znana. Sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress 2015.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.