Samsung Galaxy S6 Edge może być jeszcze ciekawszy

Do MWC 2015 został nieco ponad miesiąc, a my w dalszym ciągu nie wiemy, ile wersji Galaxy S6 pokaże koreański producent. Na pewno będzie ich kilka i na pewno wszystkie będą interesujące, ale najciekawsza może okazać się odmiana z wygiętym ekranem.

Co tu dużo mówić, patenty złożone przez Samsunga, które zostały właśnie ujawnione, mogą mocno pobudzić wyobraźnię. Nie tylko widać na nich to, o czym pisaliśmy wcześniej, czyli podwójnie wygięty ekran. Nikt nie spodziewał się bowiem, że może on być wygięty aż w takim stopniu! Tymczasem ilustracje patentowe pokazują wyświetlacz, który zagina się z każdej stron yo pełne 180 stopni i w rezultacie na końcu równa się z tylną ścianką. Dzięki temu nawet jeśli ekran skierowany będzie w zupełnie inną stronę, użytkownik dalej ma możliwość zobaczenia wielu ikon różnych programów, powiadomień itp. Niesamowity, trochę szalony pomysł, prawda?

Ale i to jeszcze nie koniec. Kolejna ilustracja pokazuje bowiem tajemniczą funkcję wysuwania części telefonu (zaznaczonej żółtym kolorem). Nie wiadomo w tym momencie, czemu ma to wysunięcie służyć – dalszemu powiększeniu ekranu, wygodniejszej rozmowie a może po prostu możliwości łatwego wymieniania akumulatora? Tak czy siak, wygląda to dość intrygująco.

Oczywiście to tylko ilustracje patentowe, które muszą oddawać ideę zastrzeganych pomysłów, a nie ich dokładną realizację. Mimo to Galaxy S6 Edge zapowiada się naprawdę bardzo, bardzo ciekawie…

0
Źródło: Patentlymobile.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.