Wickedleak Wammy Titan 4 – kolejny smartfon z gigantyczną baterią…

Nieznane nikomu firmy chcąc przebić się na rynku zdominowanym przez wielkie korporacje muszą zaprezentować coś wyjątkowego. Ilość pikseli, rozdzielczość aparatu, czy wodoodporne obudowy dziś nikogo nie ruszają. Co innego pokaźne akumulatory...

Do tej pory najbardziej pod tym względem zelektryzował nas Elephone P500 posiadający akumulator o pojemności 5350 mAh, pozwalający na 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Na rynku indyjskim zaś zamówić już można w przedsprzedaży jego bliźniaczy odpowiednik.

Smartfon o dość skomplikowanej nazwie – Wickedleak Wammy Titan 4 – to 5-calowiec wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości Full HD (441 ppi), 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 taktowany zegarem o częstotliwości 1,7 GHz i wspierany przez 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo znajdziemy tu także dwa aparaty – tylny o rozdzielczości 16 Mpix i przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Nad całością czuwa Android 4.4. z możliwością aktualizacji do Lollipopa.

Producent nie zapomniał też o module NFC oraz implementacji skanera linii papilarnych schowanego pod przyciskiem Home. Najważniejszy jest jednak akumulator, którego pojemność wynosi 5330 mAh, pozwalający podobnie jak w Elephone P500 na 4-dniową pracę lub 43-dni okresu czuwania. Nadwyżkę energii będziemy mogli wykorzystać dla innych urządzeń elektronicznych – smartfon posiada bowiem funkcję powerbanku.

Warto zauważyć też, że mimo solidnego akumulatora telefon nie przypomina cegły – posiada 9,3 mm grubości. Kolejną zaletą urządzenia jest jego niska cena. Wickedleak Wammy Titan 4 będzie kosztował 240 dolarów, czyli w przeliczeniu około 880 zł. Niestety nic nie wskazuje na to, by miał pojawić się poza rynkiem indyjskim.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.