Zapraszamy na Sesję Linuxową!

Open source i Linux na największej polskiej konferencji tej kategorii.

Udział w Sesji, jak co roku, jest darmowy! Przez dwa dni spotykamy się na prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny IT. Sesja jest wyjątkową okazją do poszerzenia swojej wiedzy, a także nawiązania wartościowych znajomości. Co roku na konferencji spotykają się pasjonaci informatyki z całej Polski. A organizatorzy dbają o dobrą atmosferę, sprzyjającą poznaniu wiedzy i ludzi.

Tegoroczna edycja odbywa się w weekend, 18-19 kwietnia we Wrocławiu. Konkretne miejsce będzie znane wkrótce i podane zostanie na stronie sesji oraz w mediach społecznościowych. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, dostępny będzie streaming, a nagrania z poszczególnych prelekcji zostaną później udostępnione w serwisie Youtube.

Celem organizatorów jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Chcą dotrzeć do każdego, kto jest zainteresowany tym tematem. Wiedzą, że Open Source jest coraz bardziej popularny w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. Dlatego na konferencji poruszają zagadnienia z różnych dziedzin, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników.

W tym roku do grona prelegentów dołączą również goście zagranicy. Swoją obecność potwierdzili już Klaus Knopper, profesor uniwersytetu w Kaiserslautern, twórca dystrybucji Knoppix oraz Lennart Poettering, autor wielu projektów informatycznych, ceniony za swoją pracę min. nad Avahi, PulseAudio, czy systemd.

Zainteresowanych poprowadzeniem prelekcji, zapraszamy do kontaktu: