Apple Watch pojawi się w sklepach 24 kwietnia

Minęło pół roku, od kiedy Tim Cook po raz pierwszy pokazał nam inteligentny zegarek Apple. Dzisiejszą prezentację można uznać za jego oficjalną premierę - Cook odpowiedział na palące nas przez 6 miesięcy pytania.

Poznaliśmy na przykład szczegóły dotyczące baterii w Apple Watch. Spodziewajcie się, że urządzenie będzie działać bez ładowania ok. 18 godzin przy „typowym, codziennym użytkowaniu”. Niestety nie wiemy, co to jest typowe, codzienne użytkowanie, jednak możecie być pewni, że zegarek Apple będziecie ładować każdego dnia. Tak samo, jak większość smartfonów.

Apple Watch pozwoli na korzystanie z systemu płatności mobilnych Apple Pay, wyświetli nam wszystkie powiadomienia, które normalnie sprawdzilibyśmy na telefonie, pozwoli na sterowanie muzyką, komunikację z Siri itd. Więcej o funkcjach zegarku Apple przeczytacie, klikając tutaj.

Apple Watch dostępny będzie w dwóch wersjach, z czego każdą będzie można kupić w dwóch rozmiarach. Wersja sportowa, bardzo młodzieżowa kosztować będzie 349 lub 399 dolarów (mniejszy będzie tańszy). Następnie mamy wersję „regular”, czyli tą, która wg Apple będzie najpopularniejsza. Jej cena zaczyna się od 549 dolarów i rośnie razem z apetytem klienta – najdroższa konfiguracja kosztuje 1049 dolarów i z powodzeniem może być uznana za inteligentny element naszej codziennej biżuterii.

Dla tych, którzy chcą więcej przepychu zostaje jeszcze wersja Apple Watch Edition. Ta najbardziej wypasiona wersja, z 18-karatowym złotem i innymi szlachetnymi materiałami kosztuje 10 tysięcy dolarów i będzie dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.