HTC One M9 oficjalnie!

Nowy sztandarowy smartfon HTC nie odbiera zbytnio od tego, co wyciekło w formie plotek do Internetu. To dobrze, bowiem mamy potwierdzenie, że będzie to niesamowite urządzenie.

HTC One M9 nie jest rewolucją a ewolucją, ale wszystko wskazuje na to, że w dobrym kierunku. Urządzenie ma nieco zmodyfikowane, bardziej eleganckie wzornictwo, ale z wyglądu bardzo przypomina swoich stylowych poprzedników.

Z przodu urządzenia znajdziemy dwa głośniki, 4-megapikselową kamerę do wideorozmów z UltraPixel i czujniki. Głośniki BoomSound oferują symulację dźwięku przestrzennego 5.1 i zostały opracowane wspólnie z firmami Dolby i Harmon/Kardon. Całość uzupełnia 5-calowy wyświetlacz Super LCD3 1080p.

Z tyłu urządzenia znajdziemy 20-megapikselowy aparat z matrycą BSI i podwójną lampą błyskową LED, który jest w stanie rejestrować wideo w rozdzielczości 4K i zdjęcia w formacie RAW.

Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 810 z czterema rdzeniami Cortex-A57 2 GHz i czterema Cortex-A53 1,5 gHz. Pamięć operacyjna to 3 GB a pamięć masowa to 32 GB z możliwością jej rozszerzenia za pomocą karty microSD. Akumulator ma pojemność 2800 mAh.

HTC One M9 będzie zarządzany przez system Android Lollipop z Sense 7. Telefon wejdzie do sprzedaży w połowie marca, jego cena pozostaje nieznana.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.