Logitech G303: gryzoń zaprojektowany przez graczy

Firma Logitech, producent peryferii dla graczy, zapowiedział nową myszkę z serii Logitech G Logitech® G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse. Myszka ta zgodnie z uwagami społeczności e-sportowej oraz fanów gier została wyposażona w sensor optyczny Delta Zero, gwarantujący precyzyjne celowanie oraz system naciągu z metalową sprężyną, a wszystko to zamknięto w kompaktowej formie.

„Społeczność graczy wysłała nam jasny sygnał – oczekują od nas lekkiej i symetrycznej konstrukcji znanej z G302, połączonej ze świetnym sensorem z G502” — mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad.

„Znając te oczekiwania zaprojektowaliśmy myszkę testowaną i dopracowaną we współpracy z profesjonalnymi graczami, która zapewnia doskonałą precyzję, komfort użytkowania oraz osiągi. Dzięki całej społeczności graczy właśnie stworzyliśmy niesamowity produkt” — dodaje Izabela Sulima.

„Dzięki komfortowi użytkowania, a także lekkiej i symetrycznej konstrukcji G303 Daedalus Apex daje nam wyraźną przewagę” — mówi Sean „[email protected]” Gares z Cloud9, CS:GO.

Sensor optyczny

Myszka G303 została wyposażona w czujnik optyczny Logitecha Delta Zero, który oferuje możliwość ustawienia czułości w zakresie od 200 DPI do 12 000 DPI, a także śledzi ruch na poziomie 300 cali na sekundę, dzięki czemu zapewnia niezwykle dokładne celowanie. Dodatkowo sensor ten

minimalizuje zjawisko zwane akceleracją myszki oraz jest pozbawiony predykcji

, co bezpośrednio wpływa na oferowaną precyzję. Jego kolejną interesującą funkcją jest możliwość dostrojenia czujnika do powierzchni, na której jest wykorzystywany, gwarantując najlepsze możliwe odwzorowanie ruchów.

Kształt ma znaczenie

Dzięki lekkiej, kompaktowej i wytrzymałej obudowie oraz systemowi naciągu z metalową sprężyną, G303 zmniejsza czas potrzebny na powrót wciśniętego przycisku do pozycji wyjściowej, co pozwala zarejestrować większą liczbę wciśnięć w ciągu sekundy. Ponad to zarówno lewy, jak i prawy przycisk są w stanie wytrzymać 20 milionów wciśnięć, czyli profesjonalny eSportowiec będzie mógł na niej grać każdego dnia po 10 godzin dziennie aż przez 2 lata!

Podświetlenie RGB

Aby jeszcze lepiej dopasować ją do graczy, G303 została wyposażona w pełni konfigurowalne podświetlenie RGB, oferujące wybór spośród 16,8 miliona kolorów. Co więcej gracz może zmieniać natężenie podświetlenia, a także ustawić takie opcje jak wygaszenie w trakcie nieużywania i wybudzanie z uśpienia po poruszeniu myszką.

Dostępność

Logitech G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse będzie dostępna w sprzedaży w marcu 2015 roku w sugerowanej cenie detalicznej 309 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.