Logitech przedstawia swoją najbardziej zaawansowaną mysz bezprzewodową

Logitech, wprowadza na rynek nową mysz komputerową Logitech MX Master Wireless Mouse, którą zaprojektowano w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Sprzęt ten ułatwi pracę użytkownikom korzystającym z wielu ekranów, urządzeń oraz systemów. Nowa myszka została zoptymalizowana w taki sposób, by kontrolować złożone środowisko pracy z najwyższą precyzją.

„Logitech MX Master Wireless Mouse urzeka swoim wyglądem, możliwością dopasowania do każdej dłoni i wszechstronnością w zakresie kontroli, precyzji oraz szybkości reakcji” — mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad.

„Liczne opcje nawigacyjne oraz zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to najlepsza z myszka, jaka kiedykolwiek powstała” — dodaje Sulima.

Mysz Logitech MX Master dołączyła do znanej już serii myszek marki Logitech. Oprócz najnowszego produktu, linię tę tworzą Logitech MX Revolution oraz Logitech Performance MX. Kształt Logitech MX Master Wireless Mouse pozwala na naturalne ułożenie dłoni oraz nadgarstka, co ułatwia korzystanie z idealnie przemyślanych przycisków.

Nowa myszka wyposażona została także w mechanizm, który umożliwia dostosowanie prędkości działania. Pozwala on na automatyczne przejście ze swobodnego trybu pracy scrolla na precyzyjny. Ponadto z boku znajduje się pokrętło, dzięki któremu możliwe jest boczne przewijanie oraz przełączanie widoku. Dzięki dołączonemu do myszki odbiornikowi Logitech Unifying lub technologii Bluetooth użytkownik może sparować Logitech MX Master z nawet trzema urządzeniami. Tym samym, używając najnowszej myszki, można pracować jednocześnie na laptopie oraz tablecie i przełączać się między urządzeniami za pomocą przycisku Logitech Easy-SwitchTM. Logitech MX Master Wireless Mouse posiada również przycisk, który, przy odpowiednim dostosowaniu, umożliwia odtwarzanie gestów wykorzystywanych do obsługi komputerów Mac, co maksymalizuje wydajność pracy.

Dla pełniejszej kontroli oprogramowanie Logitech OptionsTM pozwala dopasować działanie przycisków do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo technologia Logitech Darkfield LaserTM zapewnia doskonałe śledzenie na niemal każdej powierzchni, w tym na tych szklanych i błyszczących. Mysz MX Master posiada akumulator, który, w zależności od sposobu użytkowania, jest w stanie wytrzymać do 40 dni od momentu naładowania. O minimalnym stanie baterii informuje lampka kontrolna. Już cztery minuty ładowania pozwalają na użytkowanie myszy przez jeden dzień. Urządzenie można wykorzystywać do pracy również w trakcie ładowania baterii.

Mysz Logitech MX Master będzie dostępna na rynku już w kwietniu 2015. Cena sugerowana to 449 zł .

Więcej informacji o produkcie na: logitech.com

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.