Prestigio Muze A3: tani smartfon z potężnym akumulatorem

3000 mAh w smartfonie z ekranem o przekątnej 4,5 cala!

 

Badania konsumenckie wskazują, że czas pracy na baterii jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o zakupie urządzenia mobilnego. Wyświetlacz, aplikacje, multimedia potrafią szybko rozładować smartfona. Prestigio Muze A3 korzysta z ogniwa o pojemności aż 3000 mAh, co przekłada się na długi czas pracy z dala od źródła zasilania, na przykład 34,5 godziny prowadzenia rozmów i ponad 71 godzin odtwarzania dźwięku — mówi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Ten tani smartfon spełni oczekiwania użytkowników, dla których liczy się wydajność w podstawowych zastosowaniach, takich jak dostęp do internetu, filmów i gier na 4,5-calowym wyświetlaczu IPS oraz praca aplikacji pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4. Sercem urządzenia jest procesor quad core, który sprawnie zrealizuje wszelkie postawione smartfonowi zadania. Tryb Dual SIM stwarza możliwość integracji dwóch niezależnych list kontaktów, ustawień oraz dzwonków i powiadomień w obrębie jednego smartfona, tak aby oddzielić życie prywatne od zawodowego. Wbudowana pamięć na dane to 4 GB, jednak producent zastosował slot rozszerzeń kart microSD, aby użytkownik mógł rozbudować zasoby pamięci o kolejne 32 GB.

Frontowa kamerka smartfona oferuje rozdzielczość VGA, wystarczającą do wideo rozmów. Aparat główny dysponuje matrycą 8 MPx wspartą sensorem typu BSI oraz autofokusem. Nie zabrakło także komunikacji Bluetooth 4.0 oraz odbiornika GPS.

Prestigio Muze A3 dostępny jest w cenie 369 zł.