Samsung na Intel Extreme Masters 2015

Już 13 marca w katowickim Spodku rozpocznie się wielkie święto graczy – światowy finał Intel Extreme Masters. Samsung specjalnie z tej okazji przygotował Strefę Mistrzów, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności korzystając z najnowszych zakrzywionych monitorów i dysków SSD Samsung, a także wziąć udział w atrakcyjnych konkursach.

O popularności Intel Extreme Masters świadczą liczby: poprzednią edycję w Katowicach odwiedziło ponad 70 tysięcy osób, a ok. 10 milionów śledziło transmisje w internecie. W tym roku można spodziewać się jeszcze większej liczby gości, jako że organizatorzy przewidzieli jeszcze większą przestrzeń dla tego wydarzenia. W dniach 13-15 marca w katowickim Spodku pojawi się także firma Samsung z licznymi atrakcjami.

„Szkoda życia na słabe granie” – pod tym hasłem kryje się motyw przewodni obecności firmy Samsung podczas największej tegorocznej imprezy gamingowej w Polsce. Na specjalnie przygotowanym stanowisku każdy będzie mógł przetestować najnowsze urządzenia Samsung stworzone z myślą o graczach. Najnowsze 27-calowe zakrzywione monitory SD590C oraz wyjątkowo szybkie dyski SSD 850 udowodnią, że Samsung gwarantuje granie na najwyższym poziomie, godnym prawdziwych mistrzów.

Odwiedzający katowicki Spodek będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w przygotowanych przez Samsung konkursach, rywalizując ze sobą o atrakcyjne nagrody. Każdy będzie mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami na specjalnie przygotowanych stanowiskach wyposażonych w zestawy trzech zakrzywionych monitorów Samsung i dyski SSD. Warto będzie się postarać i dać z siebie wszystko – do wygrania zakrzywione monitory Samsung SE790C i SD590C oraz dyski SSD 850.

Oprócz konkursów oraz możliwości doświadczenia zalet zakrzywionych monitorów i szybkości dysków SSD Samsung, przewidziano także dodatkowe atrakcje. Odwiedzający stoisko Samsung podczas tegorocznych finałów Intel Extreme Masters będą mieli możliwość uczestniczenia w pokazach overclockingu oraz cyfrowego rysunku pod okiem zawodowców.

Finały Intel Extreme Master rozpoczynają się już 13 marca w Katowicach. Każdy odwiedzający katowicki Spodek będzie miał okazję przekonać się, że szkoda życia na słabe granie odwiedzając stoisko Samsung.

Warto dodać, że na stoisku Samsunga znajdziecie też osoby z… redakcji CHIP-a. Zapraszamy Was do udziału w niezwykłym konkursie, w ramach którego każdy może zostać uwieczniony w postapokaliptycznej, niezwykle klimatycznej grafice trochę w stylu Mad Maxa;-) Szczegóły na stoisku!

0
Źródło: Havas
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.