Telewizory Samsung SUHD już w przedsprzedaży!

Żywe barwy, ostry obraz, ciekawe wzornictwo – 13 marca do przedsprzedaży trafiły pierwsze z najnowszych telewizorów Samsung SUHD. To jak, szukacie nowego telewizora?

Wyróżnia je wysoka jakość obrazu o dużym kontraście, jasności, żywych kolorach i wysokiej szczegółowości detalu. Panel wykorzystujący nanokryształy zasotosowany w telewizorach Samsung SUHD oraz autorskie technologie wspierające jakość obrazu pozwoliły uzyskać szeroką gamę bardziej naturalnych kolorów, znacznie lepszą niż w przypadku konwencjonalnych telewizorów.

Zakrzywiony ekran tych telewizorów dodatkowo zapewnia wciągającą głębię obrazu, zwiększając przeżycia i powodując, że stają się one jeszcze bardziej realistyczne.

Zastosowanie tych rozwiązań zaowocowało powstaniem najnowocześniejszych obecnie telewizorów LED, które dziś wyznaczają nowy standard doskonałości. Można przekonać się o tym odwiedzając firmowe sklepy Samsung Brand Store.

W przedsprzedaży dostępny będzie flagowy model telewizorów Samsung SUHD – JS9000 o trzech przekątnych ekranu: 48, 55 i 65 cali.

Nowe telewizory Samsung SUHD to nie tylko wysoka jakość obrazu, ale także funkcjonalność i piękny design. W tegorocznych telewizorach Samsung wykorzystano też nowy, niezwykle szybki system operacyjny TIZEN. Zapewni on użytkownikom bardziej intuicyjny i szybszy dostęp do ulubionych filmów, gier czy innych aplikacji, a także ułatwi współpracę np. z urządzeniami mobilnymi.

Najnowsze telewizory Samsung SUHD dostępne będą w przedsprzedaży w firmowych sklepach Samsung Brand Store i sklepie internetowym Samsung e-store w limitowanej ofercie. Oferta obowiązywać będzie do 26 marca i zawierać będzie wyjątkowy pakiet usług: gwarancję przedłużoną do 4 lat, darmową dostawę oraz instalację i przeszkolenie z obsługi telewizora, by w pełni poznać jego możliwości. Więcej informacji o telewizorach Samsung SUHD znajduje się na stronie internetowej www.suhd.samsung.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.