LG G4: znamy nieoficjalną cenę i plany sprzedażowe

Jak to zwykle podczas premier bywa, najciekawszą informacją, której... nie podaje producent, jest sugerowana cena urządzenia.

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach i podobnie zachowują się pracownicy dużych koncernów, zachwalający nowe produkty podczas światowych premier (choć bywają wyjątki). Co innego jednak oficjalne wystąpienie, a co innego rozmowy za kulisami. Udało się nam dowiedzieć, że cena LG G4 w Polsce ma być mocno konkurencyjna (czytaj: niższa) w porównaniu do HTC One (M9) i Samsunga Galaxy S6. Można przypuszczać, że będzie ona wynosiła około 2700 zł, co ciekawe – także w wersji ze skórzanym pokryciem tylnej klapki.

Bardziej oficjalne są informacje na temat planów sprzedażowych LG. Firma ocenia, że sprzeda co najmniej 12 milionów sztuk modelu G4, co nie dorównuje może wynikom osiąganym przez topowe modele Apple’a czy Samsunga, ale nadal jest bardzo imponującą wartością.

Życzymy powodzenia, zwłaszcza jeśli LG będzie konkurowało cenowo – wtedy być może również inni producenci zaczną obniżać ceny swoich smartfonów, a skorzystamy na tym najbardziej my – konsumenci.

Więcej na temat samego smartfona LG G4 znajdziecie w tych artykułach.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.