Obudowa do smartfona, której Spider-Man by się nie powstydził

Obudowy mogą spełniać nie tylko rolę ochronną. Niektóre z nich znacznie usprawniają funkcje naszego telefonu - posiadają schowek na słuchawki, uchwyt na dodatkowy aparat lub miniaturową drukarkę pozwalającą robić zdjęcia. Zero G jest prosta pod względem konstrukcji, ale posiada bardzo ciekawe i przydatne zastosowanie.

Czasem dochodzi do sytuacji, w których smartfon byłby bardzo przydatny, gdybyśmy tylko posiadali jeszcze trzecią rękę – przykładowo malując się przed lustrem fajnie byłoby oglądać tuż obok wzór makijażu, a goląc się można by oglądać relację sportową czy filmik podesłany od znajomego. Oczywiście można się posiłkować podstawkami pod smartfony, ale nie zawsze jest to wygodne i dodatkowo ograniczone tylko do domowego zacisza.

Dlatego Zero G oferuje coś znacznie lepszego. Tylna powłoka tego gadżetu pokryta jest nanoprzyssawkami, które idealnie przylegają do każdej gładkiej powierzchni – szkła, plastiku, drewna, ekranów komputerów, blatów kuchennych, tablic magnetycznych czy metalu. Obudowę można po czasie przeczyścić zwykłą wodą i będzie dalej spełniała swoją rolę.

Ponieważ gadżet wchodzi dopiero do produkcji twórcy przygotowali dopiero kilka modeli. Na Kickstarterze możemy kupić Zero G dla iPhone’ów 5/5s/6/6 Plus oraz Samsunga Galaxy S6/S6 Edge w cenie 39 dolarów. Zainteresowanie obudową jest spore więc twórcy będą prawdopodobnie rozważać wprowadzenie oferty dla innych modeli smartfonów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.