Szokująca specyfikacja ZTE Nubia Z9

W związku ze zbliżającą się prezentacją ZTE Nubii Z9 (6 maja) w sieci pojawiły się nieoficjalne informacji na temat specyfikacji smartfona. Materiały, które pojawiły się w bazie chińskiego certyfikatora TENAA sugerują, że możemy mieć do czynienia z bardzo wydajnym i potężnym sprzętem.

Flagowiec ZTE ma posiadać nie tylko ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem o częstotliwości 3,5 GHz ale też 8 GB RAM-u. Ponieważ jednak taka ilość pamięci nie miałaby większego sensu prawdopodobnie mamy tu do czynienia z błędem w publikacji. Być może cyfra 8 została tu skopiowana z innego parametru specyfikacji, który opisuje rozdzielczość kamery cyfrowej. Warto zauważyć, że zgodnie z załączonymi do dokumentu zdjęciami Nubia Z9 nie będzie posiadała podwójnego aparatu, choć jej poprzednicy takowy posiadali. Główna kamera ma posiadać 16 Mpix, dodatkowa 8 Mpix.

Pozostałe parametry telefonu brzmią już bardziej wiarygodnie. Smartfon ma posiadać 32 GB pamięci wewnętrznej bez możliwości rozszerzenia kartami microSD, ekran Full HD o przekątnej 5,2-cala, wejście na dwie kary SIM, moduł LTE oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Całość będzie działała pod kontrolą Androida 5.0.

6 maja przekonamy się czy ZTE rzeczywiście stworzyło 8-gigabajtowego potwora, czy to po prostu błąd certyfikatora.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.