Jak oszczędzać bez wychodzenia z domu?

Rabaty to ulubione pojęcia wszystkich kupujących każdy z nas lubi robić zakupy nie tylko dla samych zakupów, ale także dla możliwości oszczędzania, jakie one ze sobą niosą. Wiele sklepów oferuje możliwość wykorzystania kodu rabatowego przy finalizowaniu zakupów i oto nasuwa się pytanie: gdzie je znaleźć?

KodyRabatowe.pl to odpowiedź na te wątpliwości. Jest to serwis, prezentujący kupującym bardzo wiele kategorii zakupowych. W serwisie znaleźć można kody rabatowe do wykorzystania w sklepach odzieżowych, obuwniczych, kosmetycznych, jubilerskich, elektronicznych, dziecięcych, sportowych, motoryzacyjnych oraz wielu innych, można by wymieniać bez końca.

Jak działa serwis? Jest niezwykle łatwy w obsłudze. W górnej części okna głównego serwisu zlokalizowane jest pole wyszukiwarki, w które można wpisać dowolną nazwę sklepu, jaki nas interesuje. Jeżeli masz na myśli konkretny sklep, w którym chcesz uzyskać rabat wykorzystując kod rabatowy, wyszukiwarka to idealne narzędzie. W wyszukiwarce możesz wpisać także asortyment, jakim jesteś zainteresowany. Wpisz przykładowo „kod rabatowy laptopy„, „obuwie”, „zabawki” i zatwierdź, a następnie wyświetli się lista dostępnych kodów rabatowych w sklepach, posiadających w swoim asortymencie wpisaną przez ciebie kategorię produktów. Powyżej listy masz możliwość wyboru opcji, takich jak kody rabatowe, promocje, darmowa dostawa, lub wszystkie naraz. Wybierz kategorię okazji, jakie cię interesują.

Na głównej stronie serwisu KodyRabatowe.pl znajdują się również trzy kolumny z kodami rabatowymi. Top 15 kodów – dzięki którym zostajemy wtajemniczeni w najbardziej korzystne oferty rabatowe, Najlepsze Promocje, które z kolei biorą pod uwagę konkretne promocje udostępniane przez sklepy internetowe oraz Najnowsze Oferty – dla stałych bywalców serwisu, którzy SA zaznajomieni w dostępnymi kodami i poszukują coraz to nowszych okazji na oszczędzanie. W serwisie KodyRabatowe.pl znajdziesz również mnóstwo ciekawych poradników, które dotyczą sposobów na oszczędzanie, rabatów, oraz produktów dostępnych w sklepach udostępniających swoje kody rabatowe i promocje w serwisie.

Dlaczego warto polecić właśnie ten serwis zawierający kody rabatowe i promocje? KodyRabatowe.pl udostępniają oferty promocyjne i kody rabatowe w ponad 2200 sklepach internetowych i stacjonarnych w Polsce i za granicą. Każdego dnia w serwisie dostępnych jest około 25 tysięcy kodów rabatowych na produkty z wielu różnorodnych kategorii zakupowych. Kody rabatowe posiadają szeroką bazę osób korzystających z serwisu, o czym świadczy z pewnością liczba 250 tysięcy subskrybentów oraz 35 tysięcy fanów na Facebooku.

Jak to wszystko działa? Znajdź sklep, w którym chcesz uzyskać rabat, prześledź dostępny kody rabatowe i promocje, zapoznając się z ich warunkami. Wybierz kod rabatowy, który chcesz uzyskać i kliknij w żółte pole. Skopiuj treść kodu i wklej w przeznaczonym do tego miejscu podczas finalizowania swojego zamówienia w sklepie, który wybrałeś. Oszczędzanie w ten sposób jest łatwe i bardzo przyjemne, zwłaszcza, że możesz oszczędzać zarówno na produktach spożywczych, które kupujesz codziennie, jak i na innych sektorach zainteresowań zakupowych, jak kosmetyki, podróże, odzież i obuwie, a nawet posiłki w restauracji.

Jeżeli lubisz zakupy stacjonarne i również chcesz mieć możliwość uzyskiwania kodów rabatowych w tego typu zakupach, serwis KodyRabatowe.pl udostępnia ci swoją aplikację mobilną. Aplikacja jest zupełnie bezpłatna, pobierz ją na swój smartfon, tablet czy inne urządzenie mobilne, jakim się posługujesz i otwórz. Możesz połączyć się za pośrednictwem aplikacji ze swoim kontem na Facebooku. Aplikacja działa w bardzo podobny i zbliżony sposób jak serwis internetowy, w polu w górnej części okna aplikacji masz możliwość wpisania i szukania sklepów, na których najbardziej ci zależy. Wybierz sklep i przejrzyj dostępne w nim kody na swoim urządzeniu mobilnym, dotknij kodu, który chcesz uzyskać i wyświetl go na ekranie swojego urządzenia. Możesz wykorzystać go w sklepie stacjonarnym. Aplikacja mobilna ułatwia zakupy w sklepach stacjonarnych, pozwalając ci zabrać wszystkie dostępne kody rabatowe razem ze sobą na zakupy. Masz możliwość korzystania z serwisu KodyRabatowe.pl gdziekolwiek jesteś, o każdej porze, bez względu na lokalizację.

W serwisie KodyRabatowe.pl istnieje możliwość założenia konta użytkownika. Dlaczego warto to zrobić? Przede wszystkim warto dlatego, że możesz oszczędzać. I to na dużą skalę, otrzymując w newsletterze kody rabatowe jakich potrzebujesz, dopasowane do ciebie pod indywidualnym kątem. Konto użytkownika niesie dużo więcej przyjemności, umożliwia zdobycie ekskluzywnych kodów rabatowych i udostępnia specjalne okazje. Jak założyć konto? Możesz to zrobić, łącząc się z Facebookiem i przekazując dane z portalu. Jeżeli nie masz Facebooka lub chcesz się zarejestrować w tradycyjny sposób, wpisz swój adres mailowy oraz pozostałe wymienione dane. Wejdź na swoje konto i wybierz zakładkę Ustawienia Konta i Powiadomienia. Dzięki niej możesz sprecyzować dokładnie jakie kategorie cię interesują i wybrać się na zakupy, bez wychodzenie z domu. W profilu użytkownika masz możliwość przechowywania wybranych przez siebie kodów rabatowych w schowku, możesz także zapisywać ulubione sklepy i powracać do nich w dowolnym momencie. Dzięki kontu użytkownika masz dostęp do spersonalizowanych ofert 24 godziny na dobę.

Oszczędzanie na zakupach jest nie tylko przyjemne i pożyteczne, ale przede wszystkim stuprocentowo możliwe dzięki serwisom takim jak KodyRabatowe.pl. Dzielenie się pasją do tańszych zakupów, udostępnianie kodów rabatowych na zakupy we wszystkich możliwych kategoriach zakupowych oraz obniżki cenowe na wiele produktów i możliwość dostosowania kodów do swojego indywidualnego profilu jest możliwa właśnie dzięki rejestracji w serwisie KodyRabatowe.pl. Robiąc zakupy nie zapominaj o niczym nieograniczonych możliwościach na oszczędzanie.

0
Źródło: kodyrabatowe.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.