Oto Samsung Galaxy J7 i J5

Na początku wypada zaznaczyć, że nie jest to jeszcze oficjalna premiera i oficjalne informacje pochodzące od producenta. Ale o Galaxy J7 i J5 wiemy właściwie już wszystko.

Tak naprawdę nie wiemy tylko dwóch rzeczy: kiedy oba telefony wejdą oficjalnie na rynek i ile będą kosztowały. Z pewnością nie będą jednak drogie – już na zdjęciach widać, że będziemy mieli do czynienia z prostymi modelami z obudowami wykonanymi z tworzyw sztucznych.

Większy (ale i cieńszy) w nowej parze telefonów jest model Galaxy J7. Wyposażono go w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720p, zaś wymiary korpusu to 152,4×79,2×7,9 mm. Galaxy J5 dysponuje natomiast 5-calowym ekranem (również 720p), a jego wymiary to 142×73×8,5 mm.

Oba telefony pracowały będą pod kontrolą systemu Android 5.0.2 Lollipop i wyposażone będą w łączność LTE, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (plus karty Micro SD), zaś ich sercem będzie 8-rdzeniowy procesor z taktowaniem 1,4 GHz (J7) lub 1,2 GHz (J5). Główny, tylny aparat będzie miał matrycę o rozdzielczości 8 mln pikseli, zaś przedni – 5 mln pikseli.

Premiery obu modeli (o nazwach kodowych SM-J7008 oraz SM-J5008) spodziewamy się już niebawem na rynku Chińskim, nie wiadomo natomiast, kiedy trafią na inne rynki i czy będą tam oferowane w takich samych konfiguracjach sprzętowych.

0
Źródło: tenaa.com.cn
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.