Pizzę z Domino’s zamówisz przez… Twittera!

Amerykańscy fani pizzy mają kolejny powód do dumy i nowy sposób zamówienia włoskiego placka przez Internet. Wystarczy, że na Twitterze wyślą emotikonkę pizzy, oznaczając w swoim wpisie restaurację Domino's

Tak, to nie jest do końca poważna informacja, jednak sieci pizzerii Domino’s należy się palma lidera, jeśli chodzi o adoptowanie najnowszych technologii. Czasy, w których zamawialiśmy pizzę przez telefon odchodzą powoli do lamusa – również w Polsce. Do tej pory jednak, aby zamówić pizzę przez internet, trzeba było skorzystać z jednego ze stworzonych w tym celu portali. Sieć Domino’s uważa, że da się to zrobić prościej, stąd pomysł na wykorzystanie serwisu Twitter.

Jak to działa? Użytkownik będzie musiał jednorazowo zalogować się na swoje konto w serwisie internetowym Domino’s i dodać do swojego profilu (który zawiera m.in adres domowy) swój login w serwisie Twitter. Po tej krótkiej formalności, wystarczy opublikować wpis na Twitterze, w którym oznaczy się sieć Domino’s i doda hashtag #EasyOrded lub po prostu emotikonę pizzy. Po opublikowaniu takiego wpisu, będziemy musieli potwierdzić swoje zamówienie za pośrednictwem prywatnej wiadomości i gotowe – wszystko powinno odbyć się krócej niż w 10 sekund.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.